2012-11-27

H3

Zwycięstwo przeciwko drużynie TuS Wiebelskirchen II

Doświadczona druga drużyna z Wiebelskirchen umiejętnie wykorzystała w pierwszej połowie zbyt bierną postawę obrony naszej młodej drużyny i w ten sposób łatwo zdobywała kolejne bramki z rozgrywania. Przy wyniku 16:15 doszło do zmiany stron boiska. Zmiana w ustawieniu obrony na początku drugiej połowy spowodowała, że przeciwnik nie mógł już zdobywać bramek z pozycji rozgrywania a przez szybkie przechodzenie z obrony do ataku nasza drużyna zdobywała łatwe bramki z kontrataku. Najlepszym strzelcem okazał się nasz szybki lewy skrzydłowy Sebastian Strauch, który zdobył 13 bramek. Po długiej przerwie spowodowanej kontuzją do składu powrócił Marcel Brill, który pokazał swoją determinację w zdobywaniu bramek.

W meczu grali: w bramce Lukas Berger, Marcel Brill (8), Felix Feld, Marius Guckert (2), Maik Jeckel (2), Philipp Kopf (2), Karol Kolodziej, Andreas Matheis (5), Gerhard Roschach (3), Timo Schwab und Sebastian Strauch (13).